кошик

+38 (067) 522 25 03
+38 (050) 457 72 22
Виберіть марку
Виберіть модель
Рік випуску
Двигун
Модифікацію
Головна Про нас

Про нас

Інтернет магазин МоторТоп спеціалізується на оптових та роздрібних продажах автозапчастин та аксесуарів для ремонту, обслуговування та тюнінгу легкових та вантажних автомобілів великої кількості нових та вікових моделей європейських, азіатських та американських брендів.

Принципова увага приділяється забезпеченню високої якості всіх без винятку оригінальних та аналогових запчастин. Всі товари поставляються безпосередньо (або через офіційних представників) від виробників, що мають хорошу репутацію, і супроводжуються сертифікатами міжнародного класу. Покупець повністю захищений від низького сорту і тим більше підробок. Гарантія повернення чи обміну – у рамках чинного законодавства України.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Електронний каталог інтернет магазину Мотортоп скомпонований (і поповнюється) за підсумками аналітики попиту українських автомобілістів у запчастинах. Ми відкриті для зворотного звязку: зауважень та побажань, спрямованих на покращення взаємовигідної співпраці з клієнтами.

Оптовим та роздрібним покупцям пропонується зручне компонування каталогу за групами за призначенням, проста пошукова система (за основними параметрами моделі або унікальним номером автозапчастини), а також інформативні описи кожної позиції. На сайті завжди доступні досвідчені фахівці команди професійних онлайн консультантів, які готові оперативно запропонувати найцікавіший за ціною та експлуатаційними характеристиками варіант для конкретного автомобіля.

Комфортні ціни в Україні та гарантія якості підкріплюється наявністю кількох варіантів оплати, а також найкоротшими термінами доставки в будь-який регіон України за допомогою відомих транспортних перевізників країни.